Mamy nową stronę internetową! A z Nią wiele nowych korzyści dla Was! Zobacz więcej

Buty piłkarskie Puma

Piłka nożna to prosta gra. Wystarczy dokładnie podawać, szybko biegać i celnie strzelać. W piłkarskim rozwoju pomaga jednak odpowiedni sprzęt. To szczególnie ważne dla najmłodszych adeptów futbolu, trampkarzy i juniorów. Najważniejszym elementem piłkarskiego wyposażenia są zaś buty. Jeśli chcesz, by młody piłkarz trenował z uśmiechem na ustach i należytym wsparciem, wybierz dla niego buty piłkarskie Puma junior. To modele, które wyróżniają się rozwiązaniami ułatwiającymi grę, a przy okazji zachwycają wzorami i kolorami.

Korki Puma dla dzieci - jak wspierają grę juniora?

Puma to firma obecna na piłkarskim rynku od lat. Co jednak najważniejsze, mimo upływu dziesięcioleci kojarzy się z obuwiem najwyższej klasy. W butach piłkarskich z jej charakterystycznym logo znajdziesz więc najnowsze technologie i solidne rozwiązania. Niemiecki producent przygotował pakiet butów specjalnie dla najmłodszych, które mają wspierać grę juniora.

Korki Puma junior to dwie główne serie butów: Puma Ultra Jr oraz Puma Future Jr. W każdej z nich najmłodsi mają do dyspozycji modele wyposażone w takie same udogodnienia, jakie towarzyszą na co dzień najlepszym piłkarzom świata. Puma Ultra wspierają wszystkich bazujących na szybkości. Wyjątkowo lekka cholewka i podeszwa wyprofilowana na kształt butów dla biegaczy pozwolą nabrać prędkości zwłaszcza skrzydłowym i napastnikom. Jeśli Twoje dziecko chce uciekać rywalom, sięgnij po model z tej serii.

Puma junior - buty dla pomocników, obrońców, a nawet bramkarzy

Puma Future to z kolei korki, które pomogą jeszcze lepiej opanować i wykorzystać boiskową technikę. Idealne dla kreatorów gry, sprawdzą się na każdej pozycji. Wystarczy rzut oka na to, którzy zawodnicy grają w nich na co dzień. Wśród nich jest Neymar, czyli gracz na wskroś ofensywny, ale również Jan Oblak - jeden z najlepszych bramkarzy świata.

Korki Puma Future wyróżnia miękka i giętka cholewka, która pozwala czuć piłkę jeszcze bliżej stopy. Szczególnie nowatorskie rozwiązania producent zastosował w butach Puma Future Z junior: specjalna opaska kompresyjna jeszcze lepiej dopasowuje but do stopy. Najwięcej nowych technologii oferują buty Puma Future Z 1.1 junior, ale komfort na murawie zapewnią też modele 2.1, 3.1 i 4.1. Najlepsze buty juniorskie oraz korki dziecięce Puma z obu serii - zarówno Future, jak i Ultra - znajdziesz w ofercie 11teamsports.pl. Dzięki temu dobierzesz nie tylko praktyczne nowinki techniczne, ale i wymarzony kolor.

Halówki Puma dla dzieci - dla lepszej techniki pod dachem

U wielu dzieci pasja do piłki rozpoczyna się jednak nie na murawie, a na orlikach czy halach. Dla nich mamy turfy oraz halówki Puma junior. Zapewnią stabilność na tego typu nawierzchniach, przy okazji pomagając w zagrywaniu dokładnych podań na małej przestrzeni.

Sprzęt to tylko dodatek do piłkarskich emocji, ale bez dobrych butów ani rusz. Postaw na korki i halówki Puma junior, a zapewnisz młodemu piłkarzowi najlepsze możliwe wsparcie. Wybierz buty z oferty 11teamsports jeszcze dziś!

Kontyntynuj
Płeć(1)
Mężczyźni (75)
Kobiety (29)
Dzieci (27)
Unisex (27)
Nie znaleziono filtra
Rozmiar buta
Nie znaleziono filtra
Buty halowe (3)
Buty piłkarskie (24)
Nie znaleziono filtra
Biały
(3)
Czarny
(6)
Czerwony
(5)
Niebieski
(4)
Pomarańczowy
(1)
Purpurowy
(1)
Zielony
(3)
Żółty
(3)
Nie znaleziono filtra
Hall (IC) (3)
Lanki (FG) (17)
Sztuczna trawa (AG) (17)
Turfy (TF) (5)
Nie znaleziono filtra
Puma Chasing Adrenaline (1)
Puma Eclipse Pack (4)
Puma Faster Forward (8)
Puma Flare Pack (1)
Puma Game On Pack (4)
Puma Spark (1)
Puma Spectra Pack (3)
Puma Speed of Light (1)
Puma Under The Lights (3)
Nie znaleziono filtra
Puma Future (1)
Puma Future Z (11)
Puma Ultra (15)
Nie znaleziono filtra
2,1 (4)
2,2 (5)
2.3 (3)
3,1 (2)
3,2 (6)
3.3 (4)
4,1 (1)
4,3 (1)
5,3 (1)
Nie znaleziono filtra
FUTURE Z 2.2 FG/AG Jr
ULTRA 2.3 FG/AG Jr
ULTRA 3.3 FG/AG Jr
FUTURE Z 3.2 IT Jr
FUTURE Z 3.2 FG/AG Jr
FUTURE Z 3.2 TT Jr
FUTURE Z 3.1 TT Jr
Nowa
ULTRA 2.3 FG/AG Jr
ULTRA 3.3 FG/AG Jr
ULTRA 2.2 FG/AG Jr
Nowa
FUTURE Z 2.2 FG/AG Jr
ULTRA 2.2 FG/AG Jr
Nowa
FUTURE Z 3.2 IT Jr
ULTRA 2.3 FG/AG Jr
ULTRA 3.3 TT Jr
FUTURE Z 2.1 FG/AG Jr
Nowa
FUTURE Z 2.1 FG/AG Jr
Nowa
ULTRA 3.2 FG AG Jr
Nowa
ULTRA 3.3 IT Jr
FUTURE Z 4.1 TT Jr
FUTURE Z 2.1 FG/AG Jr
Nowa
ULTRA 2.2 FG/AG Jr
Nowa
ULTRA 3.2 FG/AG Jr
Nowa
ULTRA 4.3 TT Jr
FUTURE 5.3 NETFIT FG/AG Jr
ULTRA 2.1 FG/AG Jr
ULTRA 3.1 FG/AG Jr
)