Przeszkoda treningowa Cawila Stangen L 10er Set d25mm 160cm
Cawila Stangen L 10er Set d25mm 160cm - Bariera Treningowa
Podnieś swoje sesje treningowe z zestawem Cawila Stangen L 10er Set. Idealnie zaprojektowane dla sportowców w różnych dyscyplinach, w tym piłce nożnej, bieganiu, siatkówce, piłce ręcznej i koszykówce, te bariery treningowe mają na celu poprawę zręczności, szybkości i koordynacji.
Kluczowe cechy:
- Producent: Cawila
- Materiał: 100% Polietylen
- Kolor: Intensywny Zielony dla wysokiej widoczności
- Wymiary: Średnica 25mm i długość 160cm
- Zestaw zawiera: 10 wysokiej jakości słupków treningowych
- Odpowiednie dla: Sportowców uniseks
Wykonane z trwałego polietylenu, te słupki są zaprojektowane z myślą o intensywnych sesjach treningowych, zapewniając długotrwałą wydajność. Jasnozielony kolor zapewnia łatwą widoczność w każdym otoczeniu, stanowiąc wyraźny cel dla ćwiczeń i treningów.
Niezależnie od tego, czy jesteś trenerem, który chce zwiększyć intensywność treningów swojej drużyny, czy indywidualnym sportowcem dążącym do poprawy swoich umiejętności, zestaw treningowy Cawila Stangen L jest niezbędnym narzędziem w osiąganiu celów fitness.
- Możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni.
- Jak tylko towar do nas dotrze, pieniądze zwracamy najpóźniej do 14 dni.
- Towary muszą być w oryginalnym stanie, nienoszone i w oryginalnym opakowaniu z oryginalnymi metkami.
- W przypadku, gdy Klient nie zwróci towaru w stanie pierwotnym, Sprzedawca ma prawo do zmniejszenia zwracanej kwoty zgodnie z regulaminem.
- Wysyłka jest bezpłatna.
- UWAGA! Prosimy nie sugerować się potwierdzeniem od firmy InPost dotyczącym dostarczenia paczki do Mailstep. InPost nie rejestruje podróży przesyłki w Czechach, gdzie znajduje się nasz magazyn. Prosimy cierpliwie oczekiwać na wiadomość e-mail z naszego magazynu.
- Wymiana towaru nie jest możliwa. Jeśli potrzebujesz inny rozmiar lub kolor, złóż nowe zamówienie.
- Jeśli towary dotarły uszkodzone musisz poinformować nasz zespół obsługi klienta w ciągu 24 godzin telefonicznie lub e-mailem.
