End of Season Sale - Zaoszczędź do 60% na wybranych produtkach -- days --:--:-- KUP TERAZ
Technologia
Mizuno Wave

Unikalna technologia, która łączy dwie podstawowe cechy potrzebne do funkcjonalnego buta do biegania - zawieszenie i stabilność. Podczas biegania organizm jest przeciążony, dlatego odpowiednie połączenie amortyzacji i stabilności jest ważne, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji. Tektura falista zapewnia doskonałą amortyzację, rozpraszając siłę uderzenia na większej powierzchni. Stabilność technologii falowej uzyskuje się dzięki różnicy konstrukcyjnej między zewnętrzną i wewnętrzną stroną buta, a tym samym jest odporna na ściskanie podeszwy środkowej w najbardziej obciążonych obszarach. Podstawowe elementy zawieszenia i stabilności tektury falistej można zaprojektować dla każdego biegacza, czego efektem są najlżejsze, zaawansowane technologicznie, wyczynowe buty sportowe.

Dynamotion™ Fit

But, który porusza się razem z Tobą. Najnowszy system Dynamotion Fit wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do przechwytywania ruchu i analizy biomechaniki. Rezultatem jest but, który doskonale dopasowuje się do ruchu stopy podczas poszczególnych faz kroku.

SmoothRide

Technologia została zaprojektowana w celu możliwie płynnego przechodzenia między gwałtownym przyspieszaniem i zwalnianiem podczas jazdy, zmniejszając siłę uderzenia i zwiększając elastyczność. Technologia ta pozwala Mizunie na tworzenie butów do biegania, które pozwalają na bardzo wygodny bieg. Mizuno jest uważana za wiodącą markę w projektowaniu i technologii obuwia, a SmoothRide zrobiło kolejny krok w kierunku maksymalnej przyjemności i wydajności podczas biegania.

AIRmesh

Materiał AirMesh to system wentylacji, który zapewnia maksymalną oddychalność, a tym samym komfort dla stóp.

Premium Insock

Wyjmowana wkładka o anatomicznym kształcie zapewnia doskonałe dopasowanie, wygodę, amortyzację i większą trwałość.

U4icX

Kolejny krok w rozwoju zapewniający maksymalny komfort biegania. Nowa podeszwa środkowa jest lżejsza niż ap+, ze znacznie większym poczuciem amortyzacji i większej elastyczności, co zapewnia naprawdę wygodny, ale efektywny bieg.

X10

Trwała guma węglowa, która znajduje się w podeszwie w okolicy pięty, czyli jej najbardziej obciążonej części. Służy do przedłużania żywotności butów.

Pytania
Dodaj zapytanie
*
*
*
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Nie ma jeszcze pytań do tego produktu.
Tabela rozmiarów
Placeholder
Placeholder