WINTER SALE dobiega końca, ostatnia szansa! Wybierz spośród ponad 7500 produktów -- days --:--:-- KUP TERAZ
Technologia
HeelCup

Technologia Salming Heelcup™ tworzy tak zwaną piętę w obszarze pięty, która jest średnio twarda, anatomicznie ukształtowana i pomaga stabilizować i mocować stopę w bucie.

LMS+

Szybkie zatrzymanie bocznego ruchu stopy może spowodować skręcenie kostki. Jednostka LMS+ została zaprojektowana z nachyleniem 8%, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko tego urazu.

TGS 62/75™

System prowadnic skrętnych. Odległość od pięty do śródstopia (62% podeszwy) została zaprojektowana z myślą o maksymalnej stabilności i amortyzacji. Powierzchnia ta wykończona jest tzw. linią baletową, która kończy tę część stabilizującą pod kątem 75%.

ExoSkeleton

Zewnętrzny szkielet stabilizuje stopę podczas ruchów bocznych, a tym samym zmniejsza nacisk na stawy MTP. Ważne jest, aby stopa była stabilna, szczególnie w miękkich partiach stopy, gdzie podczas nagłych zmian kierunku wywierany jest duży nacisk na tę część stopy – duże prawdopodobieństwo kontuzji.

Recoil

Warstwa tłumiąca, wykonana z mieszanki materiałów, doskonale absorbuje negatywne siły przy uderzeniu, a jednocześnie doskonale wykorzystuje energię w każdym odbiciu. Recoil R™ - Recoil Reduction - technologia wspomagająca tłumienie dużych wstrząsów, które wpływają na piętę podczas nagłych zmian kierunku i przy każdym kroku.

Cushioning Foam

Z kolei w tylnej części podeszwy zastosowano specjalną piankę amortyzującą, która ma o 70% lepszy efekt amortyzujący niż powszechnie stosowana EVA.

Pytania
Dodaj zapytanie
*
*
*
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Nie ma jeszcze pytań do tego produktu.
Placeholder
Placeholder