5% zniżki extra dla członków Klubu Zostań członkiem

Program lojalnościowy 11teamsports House of Clubs

Nie chcesz przegapić tej piłkarskiej imprezy. Jako pierwsi podzielimy się z Tobą najlepszymi rzeczami, których potrzebujesz do treningu. Zawsze będziesz u nas cenionym gościem, korzystając z wielu korzyści, zniżek i promocji.

11teamsports House of Clubs to Twoja przepustka do wyselekcjonowanej grupy piłkarzy i już teraz zapraszamy Cię do skorzystania z tej opieki. Śmiało, witaj w klubie.

11teamsports House of Clubs

Dlaczego zostać członkiem? Oto kilka dobrych powodów:

  • Do każdego zakupu w 11teamsports otrzymasz dodatkowe 5% zniżki od aktualnych cen w sklepie internetowym, ważne dla prawie całego asortymentu.
  • Otrzymasz preferencyjny dostęp do ekskluzywnych nowości i limitowanych produktów oraz będziesz mieć większą szansę, że nie przegapisz swojego rozmiaru.
  • Oferty specjalne i rabaty tylko dla członków klubu

Jak się zarejestrować w 11teamsports House of Clubs?

Nic prostszego, po prostu zarejestruj się bezpośrednio na tej stronie za pomocą przycisku „Wstąp do klubu”.

Jak ubiegać się o 5% zniżkę członkowską?

Automatycznie przypiszemy rabat na adres e-mail, który zarejestrowałeś w 11teamsports House of Clubs. Zobaczysz wtedy, że zniżka jest aktywna w Twoim profilu kliental w sekcji „Moje kody rabatowe”. Będziesz miał prawie wszystkie produkty w cenie klubowej, a to zawsze dobry pomysł, prawda? 

Czy mój klub i moi koledzy z drużyny również mogą dołączyć?

Jeśli masz kolegę z zespołu lub przyjaciela, który chciałby zostać częścią naszej społeczności, nie ma nic prostszego niż wysłanie ich na naszą stronę internetową.

Wkrótce Twój klub również będzie mógł dołączyć. Jeśli Twój zespół dołączy do House of Clubs, nie tylko otrzymasz zniżki i lepsze ceny na nowe stroje, odzież treningową i inny sprzęt, ale także Ty i Twoi koledzy możecie robić zakupy z jeszcze lepszymi korzyściami niż teraz. Twoja drużyna wygrywa, Ty też wygrywasz.