MIDSEASON SALE - 25%-80% zniżki na prawie wszystko -- days --:--:-- KUP TERAZ
Jak nosić skarpety piłkarskie jako profesjonalista

Jak nosić skarpety piłkarskie jako profesjonalista

8. 3. 2021 3 min. czytanie

Dobrze dopasowany styl skarpet ma zasadnicze znaczenie dla wygody i wyglądu. Zainspiruj się naszymi wskazówkami, jak nosić skarpety piłkarskie.

Byłoby łatwiej rozwiązać funkcje logarytmiczne, złożyć kostkę Rubika w mniej niż dwie minuty lub nadać dziewczynie pierwszeństwo nad meczami Ligi Mistrzów. Naprawdę, dopasowywanie i zakładanie piłkarskich skarpetek, abyś czuł się komfortowo podczas meczu i nic nie odciągało Cię od koncentracji, to nauka. Być może zauważyłeś, że wielu graczy na świecie inaczej nosi skarpetki. Dlatego oferujemy NAJLEPSZE wskazówki, jak nosić skarpetki, aby nie tylko czuć się komfortowo, ale także strzelać gole jak gwiazda.

1. Powyżej kolan

Ubieranie skarpet nad kolana to dawnych czasów. Dziś nie widzimy tak wielu graczy w tym stylu. Wymagają większej mobilności w kolanach. Jednak ten rodzaj nawlekania jest bardzo poręczny, ponieważ skarpetki rozciągają się na maksymalną długość, nie ma niebezpieczeństwa ich upadku. Nie musisz się nawet martwić o ich wyprostowanie, aby nie tworzyły bezkształtnej warstwy pod kolanami. Dodatkowo wyglądasz bardzo elegancko i ufasz nam, że szybko zapamiętasz tę metodę w chłodne i suche dni.

Jak nosit štulpny jako profík

2. Łatwe klęczenie

Najprostsze i prawdopodobnie najczęstsze nawlekanie skarpet piłkarskich, w którym wystarczy, że zginasz skarpetki nieco poniżej kolan. Zawodnicy preferują tę metodę ze względu na elastyczność kolan, która w piłce nożnej jest absolutnie niezbędna. Następnie możesz zabezpieczyć wytrzymałość skarpet taśmami klejącymi.

Jak nosit štulpny jako profík

3. Trik Dybala

Dzięki swojej ekstrawagancji ta metoda nawlekania nie może zostać przeoczona na pierwszy rzut oka. Ostatnio Argentyńczyk Paulo Dybala uczynił ją sławną. Jest jednak preferowany również przez innych graczy na świecie. Możesz nawet mieć podciągnięte ochraniacze. Wyglądasz stylowo i wyróżniasz się ukształtowanymi mięśniami. Ale jaki jest cel tego triku? Przede wszystkim swoboda mięśni łydek, które napinają się podczas ruchu i tym samym zużywają. W niektórych przypadkach skarpetki piłkarskie są bardzo ciasne, przez co mięsień może zostać ściśnięty. Wielu graczy wolałoby grać bez skarpetek, więc nic dziwnego, że chcą utrzymać je tak nisko, jak to możliwe.

Jak nosit štulpny jako profík

4. Skarpetki i ochraniacze

Prawdopodobnie najbardziej przemyślana metoda ze wszystkich. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się połączenie krótkich skarpetek z obciętym końcem skarpetek, które następnie są zakryte taśmami klejącymi. Metoda ta jest stosowana głównie ze względu na to, że zwykłe skarpety na mecze często ślizgają się w bucie piłkarskim, a zawodnik nie ma idealnego poczucia bezpieczeństwa i zamknięcia. Aby uniknąć tych wad, stosuje się specjalnych skarpet Trusox. Jeśli przywykłeś również do obcięcia skarpet, teraz możesz użyć rękawów, które uchronią Cię przed rozwijaniem umiejętności manualnych za pomocą nożyczek. Możesz użyć tej metody ze wszystkimi poprzednimi wskazówkami i przygotować swój styl według własnego uznania.

Jak nosit štulpny jako profík

A jak nosisz skarpety piłkarskie ty? Zainspiruj się i wybierz z nami swój styl w naszym 11teamsports.