SEASON PREPARATION SALE – Min. 25% rabatu na wybrane produkty KUP TERAZ

HOPIJPIJPJPIJNajlepsze tanie buty piłkarskie

Wydanie ponad 200 euro na jedną parę butów piłkarskich nie jest dla każdego. Nie wszyscy z nas mają wielkie ambicje; dla nas, zawodników lig lokalnych i lig niedzielnych, na pewno będą tańsze, niezawodne buty, które wytrwają bezpiecznie i będą nam służyć do ostatniego gwizdka meczu.

Niestety firmy wielokrotnie pokazują nam, że jakość ich tańszych butów piłkarskich znacznie odbiega od najdroższych wersji. Podczas testowania dwóch różnych (tańszych i najlepszych) wersji tego samego modelu butów piłkarskich często okazuje się, że nie mają one ze sobą nic wspólnego.

Dlatego postanowiliśmy przetestować dla Ciebie tańsze wersje znanych modeli, aby pomóc Ci wybrać parę butów, które nie zrujnują Cię finansowo i pomogą Ci w treningu. 

1) adidas COPA Sense.3

Po pierwsze, mamy też najtańsze buty piłkarskie z całej listy. COPA Sense.3 były wygodne od pierwszego noszenia, obszar palców jest pięknie wyściełany i dopasowuje się do stopy. Przód pokryty jest miękką skórą cielęcą, która poprawia czucie piłki. Dodatkowo podeszwa i korki mają taki sam układ jak ich najdroższa wersja. Nie pomylisz się z adidas COPA Sense.3, jeśli szukasz butów z najtańszego przedziału cenowego.

adidas COPA Sense.3


2) Nike Premier III

Już na pierwszy rzut oka widać, że Nike Premier III jest inspirowany butami z przeszłości i jest to jedyna w pełni skórzana para na naszej liście. Mając to na uwadze, otrzymujesz niesamowity stosunek jakości do ceny w parze Nike Premier III. Za mniej niż 110 euro możesz mieć wysokiej jakości buty ze skóry kangura, które trudno znaleźć w innych parach w tym samym przedziale cenowym. Skóra gwarantuje również niesamowity komfort i świetne czucie. Jeśli szukasz skórzanego buta piłkarskiego, który jest z podobnych materiałów i ma podobną technologię do modeli elitarnych, ale kosztuje o połowę mniej, Nike Premier III może być dla Ciebie.

Nike Premier III


3) adidas Predator Edge.2

Buty piłkarskie adidas Predator Edge.2 są doskonałym dowodem na to, że tańsze wersje najdroższych modeli nie zawsze są znacząco gorsze. Ich gumowe strefy kontaktowe Zone Skin są wykonane z tego samego materiału, co ich droższe rodzeństwo. Chociaż nie są tak duże i wybitne, wykonują swoje zadania prawie identycznie. Dodatkowo, ich cholewka jest nieco cieńsza i bardziej elastyczna, co wielu graczy może ocenić raczej jako zaletę niż negatyw. W końcu, jeśli zawsze chciałeś spróbować, jak to jest mieć Predatory, ale nie chcesz wydawać 280 euro za najlepszą wersję, adidas Predator Edge.2 jest prawdopodobnie tym, czego szukasz.

adidas Predator Edge.2


4) Puma Ultra Pro

Tańsza wersja modelu Ultra nie doczekała się tak dużego downgrade''u, jak to zwykle bywa w przypadku butów do biegania. Ultralekka konstrukcja o mniejszej wadze niż elitarne modele adidas i Nike, doskonała przyczepność korków i materiał bardzo podobny do najdroższej wersji Puma Ultra Ultimate. Jeśli chcesz zwiększyć prędkość do maksimum, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, to nie myśl dłużej i zdecyduj się na Puma Ultra Pro.

Puma Ultra Pro


5) Puma Future 2.4

Ostatnie na naszej liście są Puma Future 2.3, model noszony przez brazylijski fenomen - Neymara. Za prawie 70 euro mniej dostajesz buty piłkarskie, które są prawie nie do odróżnienia od najdroższej wersji. Tak, nie znajdziesz wszystkich technologii zawartych w najlepszej wersji, ale nadal są one niesamowicie wygodne, czucie piłki jest doskonałe, a dzianina w obszarze podbicia ładnie otula stopę i jest to uczucie premium, coś, czego nie można oczekiwać od buta w niższej cenie. Ogólnie rzecz biorąc, są to świetne buty, które z pewnością sprawią, że poczujesz się, jakbyś grał w elitarnych wersjach za znacznie droższą cenę. 

Puma Future 2.3

Wybór tańszych butów piłkarskich może być trudny, więc mamy nadzieję, że ten przegląd naszych najpopularniejszych niższych wersji pomógł ci w zakupie. Wybrałeś już jakieś?