Darmowy prezent przy każdym zakupie powyżej 750 i 1000 zł -- days --:--:-- Chcę prezent
Rodzaje podeszew butów piłkarskich

Rodzaje podeszew butów piłkarskich

27. 7. 2020 3 min. czytanie

Doradzimy, jak wybrać odpowiednią podeszwę do butów piłkarskich Nike, butów piłkarskich adidas i butów piłkarskich Puma.

Mówi się, że aby grać jak zawodowiec, trzeba myśleć i przygotowywać się jak zawodowiec. Obejmuje to wybór butów piłkarskich, dzięki którym zawsze będziesz gotowy na powierzchnię, która na Ciebie czeka. Nie pozwól, aby cokolwiek wpłynęło na Twoją wydajność, a zdominujesz boisko bez względu na warunki. Doradzimy Ci w wyborze podeszew butów piłkarskich Nike, adidas i Puma aby zmaksymalizować swoje wyniki i pokonać wszystkich przeciwników.

Lanki (FG)

Lanki są niezwykle uniwersalne – zawodnicy wszystkich poziomów prezentują swoje umiejętności w tych od niedzielnej ligi do ligi mistrzów. Stałe plastikowe kołki zapewniają idealną przyczepność na twardym podłożu i duży komfort, dzięki czemu godziny spędzone z nimi na treningu i w grze będą jeszcze przyjemniejsze.

Nike Mercurial Superfly SafariNike Mercurial Superfly Safary

Wkręty (SG)

Sześć metalowych śrub jak za dawnych czasów. Buty piłkarskie - Wkręty nadają się szczególnie do trudnego terenu, więc deszcz i podmokłe boisko nigdy Cię nie zrzucą. Ponieważ piłka nożna staje się coraz szybsza z każdym meczem, pojedyncze potknięcie może mieć fatalne konsekwencje. Aby uniknąć takich sytuacji, buty SG zapewniają głęboką penetrację i maksymalną stabilność.

Nike Tiempo LegendNike Tiempo Legend

Lanko-wkręty (SG-PRO)

Kompromisem między lankami i wkrętami są Lanko-wkręty – najczęściej dwa wkręty z tyłu i cztery z przodu są uzupełnione plastikowymi zaślepkami. Wkręty są wymienne, więc możesz wybrać, jak wysoko umieścisz lanko-wkręty w zależności od kursu, na który musisz biec. Dzięki jednej parze butów piłkarskich będziesz gotowy zdominować każdy naturalny trawnik, zarówno miękki, jak i twardy.

Nike PhantomVSN AnticlogNike PhantomVSN Anticlog

Turfy (TF)

Jeśli chcesz zapanować nad sztuczną trawę, na ulicach i innych twardych nawierzchniach, to turfy są właściwym wyborem dla Ciebie.

Nike Mercurial Vapor TFNike Mercurial Vapor TF

Sztuczna trawa (AG)

Podobnie jak turfy są przeznaczone przede wszystkim na sztuczną trawę. Buty piłkarskie z podeszwą typu AG najlepiej sprawdzą się na nowoczesnej sztucznej trawie, której nie da się odróżnić od naturalnej trawy. Ta podeszwa będzie strzelać do rakietowych występów zamrożonych artystów w miesiącach zimowych. Ze względu na rzucające się w oczy podejście do pras mają jednak dolne korki, które są również specjalnie ukształtowane, aby zapewnić maksymalną stabilność i przyspieszenie na sztucznej trawie.

Nike Mercurial Vapor AG

Nike Mercurial Vapor AG

Buty halowe (IC)

Stworzone z myślą o maksymalnej przyczepności i przyspieszeniu na twardych nawierzchniach - dzięki topowym butom halowym Nike, adidas lub Puma zabłyśniesz na tarasach gimnastycznych swoją wydajnością i wyglądem.

Sálovky Nike React GatoSálovky Nike React Gato

COPA PURE.1 SG
adidas
PREDATOR ACCURACY+ FG
adidas
Nowa
X CRAZYFAST+ FG
adidas
Nowa
COPA PURE 2+ FG
adidas
Nowa
ZOOM SUPERFLY 9 ELITE SG-PROAC
nike
X SPEEDPORTAL+ FG
adidas
Zrównoważony rozwój
ZOOM SUPERFLY 9 MDS ELITE FG
nike
Nowa
W PHANTOM LUNA ELITE FG
nike
Nowa
PHANTOM GX ELITE DF FG
nike
Nowa
ZOOM SUPERFLY 9 ELITE FG
nike
Nowa
ZOOM VAPOR 15 ELITE FG
nike
X CRAZYFAST INJ.1 FG
adidas
Nowa
Poprzedni
Kolejny