FOOTBALL SUMMER SALE - 25% -75% zniżki na buty piłkarskie i produkty Fanshop! KUP TERAZ
Rodzaje podeszew butów piłkarskich

Rodzaje podeszew butów piłkarskich

27. 7. 2020 3 min. czytanie

Doradzimy, jak wybrać odpowiednią podeszwę do butów piłkarskich Nike, butów piłkarskich adidas i butów piłkarskich Puma.

Mówi się, że aby grać jak zawodowiec, trzeba myśleć i przygotowywać się jak zawodowiec. Obejmuje to wybór butów piłkarskich, dzięki którym zawsze będziesz gotowy na powierzchnię, która na Ciebie czeka. Nie pozwól, aby cokolwiek wpłynęło na Twoją wydajność, a zdominujesz boisko bez względu na warunki. Doradzimy Ci w wyborze podeszew butów piłkarskich Nike, adidas i Puma aby zmaksymalizować swoje wyniki i pokonać wszystkich przeciwników.

Lanki (FG)

Lanki są niezwykle uniwersalne – zawodnicy wszystkich poziomów prezentują swoje umiejętności w tych od niedzielnej ligi do ligi mistrzów. Stałe plastikowe kołki zapewniają idealną przyczepność na twardym podłożu i duży komfort, dzięki czemu godziny spędzone z nimi na treningu i w grze będą jeszcze przyjemniejsze.

Nike Mercurial Superfly SafariNike Mercurial Superfly Safary

Wkręty (SG)

Sześć metalowych śrub jak za dawnych czasów. Buty piłkarskie - Wkręty nadają się szczególnie do trudnego terenu, więc deszcz i podmokłe boisko nigdy Cię nie zrzucą. Ponieważ piłka nożna staje się coraz szybsza z każdym meczem, pojedyncze potknięcie może mieć fatalne konsekwencje. Aby uniknąć takich sytuacji, buty SG zapewniają głęboką penetrację i maksymalną stabilność.

Nike Tiempo LegendNike Tiempo Legend

Lanko-wkręty (SG-PRO)

Kompromisem między lankami i wkrętami są Lanko-wkręty – najczęściej dwa wkręty z tyłu i cztery z przodu są uzupełnione plastikowymi zaślepkami. Wkręty są wymienne, więc możesz wybrać, jak wysoko umieścisz lanko-wkręty w zależności od kursu, na który musisz biec. Dzięki jednej parze butów piłkarskich będziesz gotowy zdominować każdy naturalny trawnik, zarówno miękki, jak i twardy.

Nike PhantomVSN AnticlogNike PhantomVSN Anticlog

Turfy (TF)

Jeśli chcesz zapanować nad sztuczną trawę, na ulicach i innych twardych nawierzchniach, to turfy są właściwym wyborem dla Ciebie.

Nike Mercurial Vapor TFNike Mercurial Vapor TF

Sztuczna trawa (AG)

Podobnie jak turfy są przeznaczone przede wszystkim na sztuczną trawę. Buty piłkarskie z podeszwą typu AG najlepiej sprawdzą się na nowoczesnej sztucznej trawie, której nie da się odróżnić od naturalnej trawy. Ta podeszwa będzie strzelać do rakietowych występów zamrożonych artystów w miesiącach zimowych. Ze względu na rzucające się w oczy podejście do pras mają jednak dolne korki, które są również specjalnie ukształtowane, aby zapewnić maksymalną stabilność i przyspieszenie na sztucznej trawie.

Nike Mercurial Vapor AG

Nike Mercurial Vapor AG

Buty halowe (IC)

Stworzone z myślą o maksymalnej przyczepności i przyspieszeniu na twardych nawierzchniach - dzięki topowym butom halowym Nike, adidas lub Puma zabłyśniesz na tarasach gimnastycznych swoją wydajnością i wyglądem.

Sálovky Nike React GatoSálovky Nike React Gato

ZOOM SUPERFLY 9 ELITE SG-PROAC
nike
COPA SENSE+ FG
adidas
X SPEEDPORTAL+ FG
adidas
Zrównoważony rozwój
PHANTOM LUNA II ELITE FG
nike
Nowa
PREDATOR ELITE LL SG
adidas
F50 ELITE LL FG
adidas
Nowa
F50 ELITE FG
adidas
Nowa
PREDATOR ELITE FG
adidas
Nowa
PHANTOM GX II ELITE FG
nike
PHANTOM GX II ELITE FG
nike
LEGEND 10 ELITE FG
nike
Nowa
x 11teamsports FUTURE Ultimate Forever FG/AG
puma
Nowa
Poprzedni
Kolejny