FOOTBALL SUMMER SALE - 25% -75% zniżki na buty piłkarskie i produkty Fanshop! KUP TERAZ

11teamsports nowym oficjalnym dystrybutorem Śląska Wrocław

 

Śląsk Wrocław będzie miał nowego oficjalnego dystrybutora od sezonu 2022/2023, który jest jednym z największych europejskich dostawców sprzętu piłkarskiego - 11teamsports.

„Jesteśmy dumni, że Śląsk Wrocław jest pierwszym klubem Ekstraklasy, który będzie współpracował z 11teamsports – wielką marką o europejskim zasięgu. Cieszymy się, że tak renomowana firma dostrzegła korzyści płynące ze współpracy ze Śląskiem Wrocław i zapewni naszym zespołom wysokojakościowy sprzęt piłkarski. Wierzymy, że dzięki doświadczeniu 11teamsports nasz klub będzie się dalej rozwijał i odnosił sukcesy – mówi Piotr Waśniewski, prezes WKS Śląsk Wrocław.

Śląsk Wrocław to ponad 75 lat dumnej historii, naznaczonej wieloma sukcesami, z tytułami mistrza Polski w 1977 i 2012 roku na czele. WKS (w skrócie: Wojskowy Klub Sportowy) reprezentowało wielu znakomitych piłkarzy (aby wspomnieć tych najwybitniejszych jak Tadeusz Pawłowski, Janusz Sybis, Ryszard Tarasiewicz czy Sebastian Mila) zespół prowadzili uznani trenerzy, a wrocławska drużyna kilka razy bardzo godnie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej w europejskich rozgrywkach.

Śląsk jest klubem miejskim, rozgrywa swoje mecze na Tarczyński Arena (nowa nazwa sponsorska od 25/11/2021) przy imponującym audytorium mogącym zmieścić prawie 43 tysiące fanów, którzy są znani ze swojej pasji i oddania klubowi.

Obecność i widoczność marki 11teamsports będzie widoczna nie tylko na nowych strojach drużyny, ale również na stadionie: „Oprócz spersonalizowanego sprzętu sportowego dla zawodników i sztabu, jednym z naszych długoterminowych celów są działania marketingowe podczas meczów. Mecze u siebie Śląska Wrocław nie będą wyjątkiem, a widzowie mogą liczyć na szeroki zakres konkursów i towarzyszących im atrakcji" - zapewnia Jakub Špetlik, Sponsorship Manager w 11teamsports.

Niejednokrotnie stadion ten gościł mecze narodowej reprezentacji Polski, a w roku 2012 Wrocław był jednym z miast gospodarzy EURO 2012, organizowanego wspólnie przez Polskę i Ukrainę.

Jest to też pierwszy polski klub, z którym firma 11teamsports nawiązała współpracę i tym samym zyskuje możliwości zaprezentowania się na dużym rynku piłkarskim jakim jest Polska. "Cieszymy się, że udało nam się poszerzyć nasze portfolio o bardzo ważny klub, który działa stabilnie i z dobrymi wynikami w polskiej Ekstraklasie. Nasza oferta gwarantuje najbardziej profesjonalną obsługę i oczywiście wykorzystanie wieloletniego doświadczenia we współpracy z klubami piłkarskimi” – mówi Jan Nohel, Pro-Clubs Lead Europe w 11teamsports. Cieszymy się na współpracę z WKS Śląsk Wrocław i wierzymy, że współpraca z tym klubem będzie owocna i korzystna dla obu stron! Hej Śląsk!