Rękawice bramkarskie Uhlsport FM ZNE Absolutgrip HN Fit
Rękawice bramkarskie uhlsport FM ZNE Absolutgrip HN Fit zostały zaprojektowane dla bramkarzy, którzy oczekują pewnego chwytu, dopasowanego uczucia i nowoczesnego, wyróżniającego się wyglądu. Wykończone w uderzającym jasnopomarańczowym kolorze z kontrastującymi czarnymi detalami, przenoszą odważną energię kolekcji Uhlsport Fangmaschine prosto na boisko i stanowią mocne wizualne oświadczenie w bramce.
W sercu rękawicy znajduje się słynna pianka Absolutgrip firmy uhlsport, ceniona za doskonałą przyczepność i niezawodną kontrolę piłki w sytuacjach meczowych. Niezależnie od tego, czy łapiesz dośrodkowania, odbijasz mocne strzały czy rozgrywasz piłkę od tyłu, ta dłoń zapewnia pewny kontakt i pewność siebie, której każdy bramkarz potrzebuje.
Pół-negatywny krój (Half Negative Cut) daje rękawicom ciaśniejsze, bardziej precyzyjne dopasowanie wokół palców, łącząc naturalne odczucie z silną kontrolą. Ten krój jest idealny dla bramkarzy, którzy preferują bardziej przylegający, nastawiony na wydajność kształt bez poświęcania komfortu. Projekt grzbietu dłoni, widoczny na zdjęciach, dodaje czystego, technicznego wyglądu i wspiera elastyczność, podczas gdy zapięcie na nadgarstku pomaga utrzymać stabilność rękawicy podczas szybkich reakcji i wybuchowych ruchów.
Odpowiedni dla użytkowników uniwersalnych płciowo i stworzony specjalnie dla bramkarzy piłkarskich, ten nowy model jest doskonałym wyborem dla zawodników chcących przejść na rękawicę łączącą najwyższej klasy chwyt, ścisłe dopasowanie i przyciągający wzrok styl.
Uhlsport GmbH, Klingenbachstraße 3, 72336 Balingen - DE
https://uhlsport.group/kontakt/
- Możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni.
- Jak tylko towar do nas dotrze, pieniądze zwracamy najpóźniej do 14 dni.
- Towary muszą być w oryginalnym stanie, nienoszone i w oryginalnym opakowaniu z oryginalnymi metkami.
- W przypadku, gdy Klient nie zwróci towaru w stanie pierwotnym, Sprzedawca ma prawo do zmniejszenia zwracanej kwoty zgodnie z regulaminem.
- Wysyłka jest bezpłatna.
- UWAGA! Prosimy nie sugerować się potwierdzeniem od firmy InPost dotyczącym dostarczenia paczki do Mailstep. InPost nie rejestruje podróży przesyłki w Czechach, gdzie znajduje się nasz magazyn. Prosimy cierpliwie oczekiwać na wiadomość e-mail z naszego magazynu.
- Wymiana towaru nie jest możliwa. Jeśli potrzebujesz inny rozmiar lub kolor, złóż nowe zamówienie.
- Jeśli towary dotarły uszkodzone musisz poinformować nasz zespół obsługi klienta w ciągu 24 godzin telefonicznie lub e-mailem.
